Neato (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: logo
uk: логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: All rights reserved.
uk: Всі права захищені.
