Neato (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Featured
ro: Recomandat

en: Main menu
ro: Meniu principal
