Neato (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: You are here
be: Вы тут

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Main menu
be: Галоўнае меню
