Neato (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Header
eo: Kaplinio

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
