Neato (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Main menu
my: ပင်မ menu
