Neato (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Main menu
eu: Menu nagusia
