Neato (7.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Featured
gl: Destacado

en: Main menu
gl: Menú principal
