Neato (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Main menu
sk: Hlavné menu
