Neato (7.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Featured
fa: ویژه

en: Main menu
fa: منوی اصلی
