Neato (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Featured
he: מובלט

en: Main menu
he: תפריט ראשי
