Neato (7.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू
