Neato (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
