Neato (7.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: logo
oc: lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Featured
oc: Distintiu

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Main menu
oc: Menú principal
