Neato (7.x-1.0-beta7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Featured
ar: متميز

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية
