Neato (7.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Featured
lt: Svarbus

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu
