Neato (7.x-1.0-beta7) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Featured
nn: Framheva

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny
