Neato (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: You are here
ja: 現在地

en: Featured
ja: 主な

en: Main menu
ja: メインメニュー
