Neato (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı
