Neato (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Header
bg: Заглавна зона

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Main menu
bg: Основно меню
