Neato (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: You are here
cs: Jste zde

en: Main menu
cs: Hlavní menu
