Neato (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: logo
hu: logó

en: Header
hu: Fejléc

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü
