Neato (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: You are here
id: Anda di sini

en: Featured
id: Pilihan

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri

en: Main menu
id: Menu utama
