Neato (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ
