Neato (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
