Neato (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: logo
ru: логотип

en: Header
ru: Шапка

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Featured
ru: Популярное

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул
