Neato (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Featured
vi: Tính năng

en: Main menu
vi: Trình đơn chính
