Neato (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Main menu
hr: Glavni izbornik
