Neato (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Featured
jv: Fitur

en: Main menu
jv: Menu utama
