Neato (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Header
sl: Glava

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Featured
sl: Izpostavljeno
