Neato (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Featured
fi: Esitelty

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko
