Neato (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Main menu
et: Peamenüü
