Neato (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Featured
pt: Destacado

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Footer Bottom
pt: Rodapé Inferior

en: Footer Top
pt: Topo do Rodapé
