Neato (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: logo
ta: சின்னம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: You are here
ta: நீங்கள் இங்கே

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி
