Neelambal (நீலாம்பல்) (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Highlighted
fi: Korostettu
