Neelambal (நீலாம்பல்) (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
