Neelambal (நீலாம்பல்) (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Neelambal theme designed by
pl: Skórka "Neelambal" została zaprojektowana przez
