Neelambal (நீலாம்பல்) (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Footer
vi: Phần chân

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Highlighted
vi: Nổi bật
