Neelambal (நீலாம்பல்) (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Highlighted
ja: ハイライト
