Neelambal (நீலாம்பல்) (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Footer
ro: Subsol

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Highlighted
ro: Evidențiat
