Neelambal (நீலாம்பல்) (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
