NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Test
be: Тэст

en: Name
be: Імя

en: Mode
be: Лад

en: Standard
be: Стандарт

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
