NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Mode
cs: Režim

en: Address
cs: Adresa

en: City
cs: Město

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: Average submission length in words (ex blanks)
cs: Průměrná délka zadané hodnoty ve slovech (kromě mezer)

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Limited
cs: Omezeno
