NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Mode
eu: Modoa

en: Address
eu: Helbidea

en: Standard
eu: Estandar

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia
