NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Mode
hr: Režim

en: Address
hr: Adresa

en: Standard
hr: Standardno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
