NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Name
hu: Név

en: Mode
hu: Mód

en: Address
hu: Cím

en: City
hu: Város

en: Standard
hu: Általános

en: Live
hu: Élő

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: The default value of the field.
hu: A mező alapértelmezett értéke.

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
hu: A mező szerkeszthetőségének letiltása. Hasznos az alapértelmezett, állandó értékkel rendelkező mezőknél.

en: Average submission length in words (ex blanks)
hu: A válaszok átlagos hossza szavakban (a szóközök nem számítanak bele)

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Limited
hu: Korlátozott

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
hu: Amíg a felhasználó nem kezd el gépelni a mezőbe, a helykitöltő fog látszani.
