NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Test
id: uji

en: Name
id: Nama

en: Address
id: Alamat

en: City
id: Kota

en: Standard
id: Standar

en: Live
id: Langsung

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Limited
id: Terbatas
