NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Test
is: Prófa

en: Name
is: Nafn

en: Mode
is: Hamur

en: Address
is: Heimilisfang

en: City
is: Borg

en: Default value
is: Sjálfgildi
