NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Name
ru: Название

en: Mode
ru: Режим

en: Address
ru: Адрес

en: City
ru: Город

en: Standard
ru: Стандарт

en: Live
ru: Действующий

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: The default value of the field.
ru: Значение поля по умолчанию.

en: Left Blank
ru: Оставить пустым

en: User entered value
ru: Значение, введённое пользователем

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ru: Запретить редактирование. Полезно для ввода и показа значения по умолчанию

en: Average submission length in words (ex blanks)
ru: Среднее количество слов в отправленном тексте (включая пробелы)

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Limited
ru: Ограничено

en: Certificate
ru: Сертификат
