NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Test
ta: சோதனை

en: Name
ta: பெயர்

en: Mode
ta: முறை

en: Standard
ta: தரமானது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
