NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Test
te: పరీక్ష

en: Name
te: పేరు

en: Address
te: చిరునామా

en: City
te: నగరం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
